Myszki

Hybrydowa mysz Genesis Xenon 770 została stworzona z myślą o wymagających graczach, którzy chcą pełnej kontroli nad rozgrywką. Gryzoń został wyposażony w wymienne panele boczne mocowane magnetycznie. Z lewej strony myszy możemy zdecydować czy wolimy mieć wersję dostosowaną do gier MMO z aż 9 przyciskami czy wersję skromniejszą przeznaczoną do gier typu FPS z 3 przyciskami. Z prawej strony wymienimy panel dostosowując profil myszy do naszej dłoni. Możemy bowiem zdecydować czy chcemy mysz węższą czy szerszą. Równie istotnymi elementami myszki jest wysokiej jakości precyzyjny sensor z zakresem DPI 400 - 10200 oraz trwałe solidne komponenty wydłużające żywotność na długie lata bezawaryjnego użytkowania. Na uwagę zasługuje dołączone oprogramowanie, dzięki któremu zdecydujesz jaką funkcję ma pełnić każdy z 14 przycisków oraz skonfigurujesz efektowne podświetlenie LED RGB, którego oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć. To wszystko czyni z Xenon 770 gamingowy sprzęt z górnej półki.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

HyperX Pulsefire FPS Pro to mysz przewodowa, której sercem jest wysokiej jakości precyzyjny sensor optyczny Pixart PMW3389, uchodzący za jeden z najlepszych dostępnych na rynku. Ergonomiczny kształt sprzętu oraz wyczuwalna faktura sześciu programowalnych przycisków sprawiają, że bez problemu możemy wykonywać najbardziej precyzyjne ruchy, a korzystanie z tego modelu to czysta przyjemność. Oprogramowanie pozwala zaś prosto spersonalizować mysz, a w jej wbudowanej pamięci można zapisać trzy profile ustawień. Dodatkowymi atutami urządzenia są duże ślizgacze i podświetlenie RGB (z 4 poziomami jasności). To wszystko otrzymujemy za zaledwie 189 zł, co w tym przypadku wydaje się niezwykle korzystną ofertą.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Viper v550 to zgrabna myszka optyczna przeznaczona dla graczy, ale także twórców i grafików komputerowych, która dzięki zastosowaniu cenionego sensora marki pixart, wytrzymałych przełączników omron - którym niestraszne nawet dziesięć milionów kliknięć - oraz intuicyjnego oprogramowania w polskiej wersji językowej stała się prawdopodobnie najbardziej sensownym wyborem dla osób z ograniczonym budżetem

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla CIebie!

Patriot Viper 550

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.