Silentium PC

 

 

 

 

 

 

 

Polska marka stworzona przez specjalistów i entuzjastów branży komputerowej, która powstała w 2006 roku, by dostarczyć na rynek produkty skrojone specjalnie pod potrzeby użytkowników. Firma stawia przede wszystkim na wsłuchiwanie się w głosy klientów, funkcjonalność, wszechstronność i dostępność, dzięki czemu do sprzedaży trafiają rozwiązania o świetnym stosunku ceny do oferowanych możliwości. Dziś w portfolio SilentiumPC znajdują się obudowy komputerowe, zasilacze, chłodzenia czy podświetlenie RGB, które docenia coraz szersze grono użytkowników i branżowych specjalistów, o czym świadczą kolejne nagrody.spc colage1

Silentium PC

Obudowa, która przebojem wdarła się na pierwsze miejsca list sprzedaży polskich sklepów. Świetne możliwości chłodzenia, ładny design, kompaktowe wymiary w połączeniu z niewygórowaną ceną i dobrą jakością to największe atuty SIgnum SG1 TG Pure Black.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

SilentiumPC to niekwestionowany lider na polskim rynku w kategorii zasilaczy ATX. SPC ma w ofercie nie tylko budżetowe jednostki pokroju Vero L2/M2, ale również wydajne modele z certyfikatem sprawności 80 PLUS Gold, jak Supremo FM2. Naszym typem jest flagowy model SilentiumPC FM2 650W, który jakością elektroniki oraz parametrami elektrycznymi nie odstaje od bardziej renomowanej konkurencji.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla CIebie!

SilentiumPC Supremo FM2 Gold 650W

Łukasz SierantNajlepsze testy zasilaczy w Polsce.

Łukasz SierantNajlepsze testy zasilaczy w Polsce.