MSI

Firma MSI wykorzystuje swoje niezwykłe możliwości związane z badaniami i rozwojem produktów po to, aby sprostać oczekiwaniom graczy, które dotyczą gamingowych innowacji. W ten sposób konstruowane są wszystkie, dobrze znane wśród graczy gamingowe notebooki, karty graficzne, płyty główne, czy komputery stacjonarne. Obecnie sprzęt z serii MSI GAMING cieszy się wyjątkowym uznaniem wśród graczy, a seria Pro ma doskonałą opinię na temat jej jakości i trwałości. Wszystkie te wyróżniające się produkty sprawiły, że firma MSI stała się prekursorem na rynku high-end.

 

Celem firmy MSI, jako światowego lidera w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego dla graczy jest to, aby marka ta stała się najbardziej godnym zaufania partnerem w świecie gamingu i e-Sportu. Od wielu lat poświęcamy nasz czas społecznościom e-Sportowym oraz angażujemy nasze zasoby ludzkie i sprzętowe po to, aby wspierać najbardziej ambitnych i najlepszych graczy na świecie oraz w zamian wykorzystać ich wiedzę i doświadczenie w konstruowaniu i opracowywaniu naszych produktach.

msi collage

MSI

b540 tomahawk

następca zwycięzcy w plebiscycie na najlepszą płytę główną roku 2019

Płyty główne MSI oferują mnóstwo wygodnych i inteligentnych rozwiązań, takich jak wygodne złącza ze strefą dystansową dookoła nich, przyjazną lokalizację złączy SATA i USB i inne. Również użytkownicy, którzy samodzielnie składają komputer (tzw. użytkowników DIY – Do It Yourself) mogą wybrać i zamontować gamingowe podzespoły, jakie tylko chcą.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Wysokiej jakości głośniki
Zestaw słuchawkowy DS502 wykorzystuje dwa duże, wysokiej jakości głośniki o średnicy 40mm

Wysokiej jakości głośniki generują krystaliczny, szczegółowy dźwięk w pasmach wysokiej, średniej i niskiej częstotliwości

Lekki, samodopasowujący się pałąk
Zestaw słuchawkowy DS502 GAMNING Headset zawsze wygodnie leży na głowie i uszach, nawet podczas najdłuższych rozgrywek. W pełni regulowany pałąk na głowę i zamknięte nauszniki z miękką wyściółką zapewniają za każdym razem doskonałe dopasowanie do głowy i uszu użytkownika.

Ulepszona redukcja szumów
Ulepszona pasywna funkcja redukcji szumów. Duży rozmiar nauszników sprawia, że dochodzące z zewnątrz hałasy są mniejsze, a użytkowanie zestawu bardziej komfortowe. Możesz całkowicie skoncentrować się na swojej grze.

Solidny system wibracyjny
Wbudowany system wibracji zapewnia optymalne warunki do gier i niezapomniane wrażenia dźwiękowe

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

ARCHITEKTURA TURING - SHADERY
Dzięki jednoczesnemu wykonywaniu operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjnej technologii cieniowania oraz nowej zunifikowanej architekturze pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, shadrery zgodne z architekturą Turing umożliwiają niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach.

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ
Bądź gotowy do prowadzenia rozgrywek z niesamowitą wydajnością, która w najnowszych grach dla kart z serii GeForce GTX 1660 Ti dorównuje modelom GeForce GTX 1070.

OPROGRAMOWANIE GEFORCE EXPERIENCE
Przechwytuj i udostępniaj znajomym filmy wideo, rób zrzuty ekranowe oraz prowadź streaming na żywo. Aktualizuj na bieżąco sterowniki do kart z rodziny GeForce i optymalizuj ustawienia gry. Aplikacja GeForce Experience™ pozwala Ci to wszystko zrobić. Jest to niezbędny towarzysz każdej karty graficznej z serii GeForce.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

MPG GUNGNIR 100 charakteryzuje się różnymi niezwykłymi i wygodnymi rozwiązaniami, takimi jak otwory na przewody, które ułatwiają zarządzanie kablami czy konstrukcja umożliwiająca montaż systemu chłodzenia wodą.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

MSI Optix MAG271CQR to niezwykle kompetentny monitor dla graczy, który oferuje obraz o wysokiej rozdzielczości oraz płynności, czyli matrycę WQHD z odświeżaniem 144 Hz. Stylistycznie trudno czepiać się tego produktu, a jeśli ustawimy monitor blisko ściany, to podświetlenie RGB pozwala uzyskać ładny efekt świetlny. Choć jakość wykonania i ergonomia mają swoje braki, to jednak wypadają bardzo przyzwoicie, podobnie jak dostępne złącza. Na duże pochwały zasługuje OSD, a także dedykowana aplikacja dla systemu Windows, która pozwala na konfigurację ustawień monitora z poziomu systemu. Panel VA od Samsunga świetnie spisuje się w grach i choć czas reakcji piksela to jeszcze nie poziom wyświetlaczy TN, to jednak ostrość obrazu w dynamicznych scenach jest naprawdę zadowalająca, co w połączeniu z relatywnie niskim input lagiem, obsługą FreeSync i 144 Hz sprawia, że granie na tym monitorze to czysta przyjemność. W cenie niecałych 1900 zł jest to propozycja godna polecenia.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Poznaj klawiaturę MSI VIGOR GK50 LOW PROFILE. Niskoprofilowe, mechaniczne przełączniki klawiaturowe zapewniają szybkość i precyzję działania oraz wysoką wytrzymałość. Smukła i lekka konstrukcja pozwala zabrać klawiaturę na wymagające turnieje gamingowe. Wykonana ze szczotkowanego metalu górna część obudowy klawiatury oraz ośmiokątne nasadki klawiszy nadają MSI VIGOR GK50 agresywnego wyglądu. Co więcej, oszałamiające, indywidualne podświetlenia RGB każdego klawisza i różne efekty wizualne rozświetlą Twój gaming na dobre.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Wśród niereferencyjnych Navi wcale nie tak łatwo znaleźć porządną konstrukcję, zatem modele takie jak MSI GAMING X to prawdziwy miód na uszy fanów czerwonego obozu. Elegancki design oraz porządny cooler, zapewniający wysoką kulturę pracy i dobre temperatury rdzenia, a także pamięci oraz sekcji zasilania, to połączenie zasługujące na gorącą rekomendację.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

MSI Trident X w wersji z Core i7 9700K oraz GeForce RTX 2080 jest zapakowaną w bardzo ciekawą, niewielką i zgrabną obudowę maszyną do gier i półprofesjonalnych zastosowań. Komputer zapakowano  w oryginalną, a zarazem unikalną obudwę, która ma objętość niewiele ponad 10 litrów, a komputer w niej zbudowany jest wypełniony elementami podświetlenia RGB.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla CIebie!

MSI VIGOR GK50 LOW PROFILE

Tomasz CugowskiJeden z najlepszych redaktorów procesorów i płyt głównych w kraju.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Tomasz CugowskiJeden z najlepszych redaktorów procesorów i płyt głównych w kraju.

Łukasz SierantNajlepsze testy zasilaczy w Polsce.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.