LC-Power

Niemiecka marka należąca do Silent Power Electronics GmbH, zajmująca się produkcją szerokiej gamy produktów związanych z PC i graniem, a mianowicie zasilaczy, obudów, wentylatorów, kieszeni na dyski, klawiatur, myszek, głośników, a nawet gamingowych foteli. I choć jeszcze kilka lat temu produkty zachodniego sąsiada nie były w naszym kraju popularne, to obecnie bardzo dużo użytkowników ceni sobie te rozwiązania, szczególnie w zakresie zasilaczy, które zapewniają świetny stosunek ceny do oferowanych możliwości i funkcjonalności, jakich na próżno szukać u konkurencji z tej samej półki cenowej.

 

 

lc power collage

LC-Power

Odkryj niesamowity świat gamingu z monitorem LC-Power LC-M27-FHD-144-C. Zakrzywiony ekran w połączeniu z matrycą VA o kontraście 3000:1 pozwola na komfortową rozgrywkę przy Twoich ulubionych tytułach.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

8   oplacalnosc

 

"W kwocie 1799 zł LC-M34-UWQHD-100-C nie ma żadnego konkurenta, ponieważ modele o zbliżonych parametrach zaczynają się tak naprawdę od 2300 zł, więc różnica na korzyść sprzętu LC-Power jest dość znacząca." - ithardware.pl

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla CIebie!

LC-Power LC-M27-FHD-144-C

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.