IIYama

Jeden z czołowych japońskich producentów monitorów działających na skalę międzynarodową, który swoje rozwiązania dostarcza na rynek już od 1973 roku. Od marca 2000 roku firma ma także polski oddział, nieustannie zwiększając swoją popularność - obecnie ok. 50 tysięcy polskich użytkowników rocznie decyduje się na monitory firmy, wybierając produkty o świetnej relacji ceny do możliwości i chronionych 3-letnią gwarancją producenta oraz programem zero martwych pikseli na starcie. W ofercie firmy znajdują się monitory biurkowe, gamingowe, z powłoką ze wzmocnionego szkła, monitory dotykowe, monitory dotykowe - Open Frame, interaktywne monitory wielkoformatowe czy ekrany wielkoformatowe.

 

iiyama colage

IIYama

ProLite XB3288UHSU-B1 to 32-calowy monitor w rozdzielczości 4K, który może wyświetlać 4 razy więcej informacji niż ekran Full HD. Obraz jest niezwykle ostry, a każdy szczegół doskonale widoczny. Monitor polecany jest więc szczególnie do profesjonalnych zastosowań związanych z projektowaniem, programowaniem, CAD/CAM, fotografią i wirtualizacją danych. Matryca VA zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, wysoki poziom kontrastu i szerokie kąty widzenia.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

9   rekomendacja

27-calowy G-MASTER GB2760HSU z rodziny Red Eagle to sprzęt, który zadowoli hardcore’owych graczy, pozwalając wykorzystać ich potencjał. Monitor uzbrojony został w technologię FreeSync technology z odświeżaniem 144Hz i czasem reakcji na poziomie 1-msekundy, dzięki czemu będziemy w stanie reagować na zmieniającą się sytuację w ułamku sekundy. Funkcja Black Tuner dba zaś o poprawę widoczności nawet w ciemniejszych obszarach obrazu, przez co nic nie umknie naszej uwadze.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla CIebie!

Iiyama PROLITE XB3288UHSU-B1

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.