HyperX

HyperX to dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci, którego celem jest zapewnianie graczom, konstruktorom komputerów PC i zaawansowanym użytkownikom komponentów o dużej wydajności. Od 15 lat misją HyperX jest tworzenie produktów gamingowych, takich jak szybkie pamięci, dyski półprzewodnikowe, zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszki, pamięci flash USB i podkładki pod myszki, przeznaczonych dla społeczności graczy i nie tylko. Pragniemy zaspokajać potrzeby wszystkich naszych odbiorców — naszej działalności przyświeca bowiem jednoznaczne motto: „We’re all gamers”.


phyperx collage

HyperX

HyperX Pulsefire FPS Pro to mysz przewodowa, której sercem jest wysokiej jakości precyzyjny sensor optyczny Pixart PMW3389, uchodzący za jeden z najlepszych dostępnych na rynku. Ergonomiczny kształt sprzętu oraz wyczuwalna faktura sześciu programowalnych przycisków sprawiają, że bez problemu możemy wykonywać najbardziej precyzyjne ruchy, a korzystanie z tego modelu to czysta przyjemność. Oprogramowanie pozwala zaś prosto spersonalizować mysz, a w jej wbudowanej pamięci można zapisać trzy profile ustawień. Dodatkowymi atutami urządzenia są duże ślizgacze i podświetlenie RGB (z 4 poziomami jasności). To wszystko otrzymujemy za zaledwie 189 zł, co w tym przypadku wydaje się niezwykle korzystną ofertą.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Pamięć HyperX® FURY DDR4 RGB to potężny ładunek wydajności w stylowym opakowaniu. Charakteryzuje ją odważna stylistyka oraz płynne, olśniewające efekty podświetlenia RGB na całej długości modułu.

Pamięć FURY DDR4 RGB obsługuje profile XMP, częstotliwości taktowania 2400MHz–3466MHz i opóźnienia CL15–16. Pojemność jednego modułu wynosi 8GB lub 16GB, a pojemność zestawu – od 16GB do 64GB. Zwiększa wydajność gier, edycji plików wideo i renderowania.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Sprawdzona i solidna rodzina, gdzie znajdziecie zestawy o taktowaniu dochodzącym aż do 4600 MHz. Ponadto wersja z podświetleniem RGB może się pochwalić technologią synchronizacji trybu oraz barwy z wykorzystaniem podczerwieni.

zobacz więcej

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla CIebie!

Kingston HyperX Fury RGB kit 2x8GB 3200MHz

Tomasz CugowskiJeden z najlepszych redaktorów procesorów i płyt głównych w kraju.