Genesis

Genesis

Cobalt 330 RGB to idealny combo pack dla graczy, którzy rozpoczynają przygodę z wirtualną rozrywką i potrzebują zaawansowanego zestawu do gier czyli solidnej klawiatury, myszki, słuchawek i podkładki. Klawiatura posiada funkcję anti-ghosting dla 19 klawiszy oraz 12 przycisków multimedialnych ułatwiających obsługę multimediów. Całość dopełnia wygodna podpórka pod nadgarstki oraz efektowne podświetlenie RGB. Obok znajdziemy wysokiej jakości myszkę z sensorem optycznym o czułości do 6400 DPI z możliwością programowania zapisywania profili i makr. Odpowiednim odsłuchem rozrywki zajmą się wygodne słuchawki nauszne ze świetnym odwzorowaniem tonacji i pełnią dźwięków. Headset dla graczy został wyposażony w czuły mikrofon na elastycznym pałąku. Profesjonalny zestaw zamyka duża, wygodna podkładka, która dzięki wysokiej jakości gumie antypoślizgowej ma zapewnioną żelazną stabilizację na Twoim biurku.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Każdy gamer, wychodząc na „pole bitwy”, powinien zadbać o swój ekwipunek. Nitro 560 spełni oczekiwania każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, funkcjonalność oraz nietuzinkowy design. Wysokiej jakości tkanina, z jakiej wykonano fotel, zapewni ochłodę i odpowiednią wentylację w każdych warunkach. Ergonomiczna konstrukcja fotela gwarantuje maksymalny komfort podczas wielogodzinnej walki, a militarny wzór zapewni odpowiedni kamuflaż.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

nitro 950

Fotel Nitro 950 to najwyższej klasy produkt, okrzyknięty najlepszym fotelem dla graczy w Plebiscycie For Gamers 2019. Łączy wytrzymałość z wygodą i funkcjonalnością. Fotel został zaprojektowany tak, aby spełnić wysokie oczekiwania i maksymalnie podnieść jakość rozgrywki i czasu spędzonego przy biurku. Nitro 950 pozwala na dopasowanie fotela do swoich potrzeb w pełnym zakresie. Na pokładzie dostępna jest regulacja wysokości siedziska, kątów nachylenia podłokietników, odchylenia oparcia do 165 stopni oraz bardzo przydatny mechanizm typu „frog”, który zablokuje efekt bujania dokładnie w tym miejscu w którym najbardziej Ci odpowiada. Trwała, przemyślana konstrukcja, ergonomia i efektowne wykończenie dają komfort i wygodę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. O kark i lędźwie zadbają dedykowane poduszki typu Memory Foam, a niewzruszoną stabilność fotela zapewnią specjalne blokady na kółka.

 

 

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Radium 400 to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy z kardioidalną charakterystyką zbierania dźwięku. Mikrofon idealnie oddaje barwę głosu, tonację i uwydatnia pełną moc Twoich możliwości - nie ważne do czego używasz swojego cennego głosu. Jeżeli myślisz o rozwijaniu kanału na youtube, stremowaniu lub zwyczajnie zależy Ci na krystalicznie czystym dźwięku Twojego głosu, ten produkt jest tym czego szukasz. Zawiera bowiem w opakowaniu wszystko to, co potrzebujesz do efektywnej pracy na najwyższym poziomie. Otrzymujesz solidnie wykonane ramię i uniwersalne mocowanie do stołu. Oprócz tego w pudełku znajdziesz również kosz antywstrząsowy, pop-filtr oraz gąbkę antyszumową.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Hybrydowa mysz Genesis Xenon 770 została stworzona z myślą o wymagających graczach, którzy chcą pełnej kontroli nad rozgrywką. Gryzoń został wyposażony w wymienne panele boczne mocowane magnetycznie. Z lewej strony myszy możemy zdecydować czy wolimy mieć wersję dostosowaną do gier MMO z aż 9 przyciskami czy wersję skromniejszą przeznaczoną do gier typu FPS z 3 przyciskami. Z prawej strony wymienimy panel dostosowując profil myszy do naszej dłoni. Możemy bowiem zdecydować czy chcemy mysz węższą czy szerszą. Równie istotnymi elementami myszki jest wysokiej jakości precyzyjny sensor z zakresem DPI 400 - 10200 oraz trwałe solidne komponenty wydłużające żywotność na długie lata bezawaryjnego użytkowania. Na uwagę zasługuje dołączone oprogramowanie, dzięki któremu zdecydujesz jaką funkcję ma pełnić każdy z 14 przycisków oraz skonfigurujesz efektowne podświetlenie LED RGB, którego oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć. To wszystko czyni z Xenon 770 gamingowy sprzęt z górnej półki.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Wielu graczy nie może zdecydować, czy lepszym rozwiązaniem jest klawiatura mechaniczna czy też membranowa. Nowoczesny Thor 200 RGB rozwiązuje ten dylemat. Dzięki technologii hybrydowej zachowuje najlepsze cechy obydwu rodzajów klawiatur dla graczy. Otrzymujemy cichy klik przy bardzo dobrej, szybkiej reakcji. Oprócz tego mamy tu do czynienia z ponadprzeciętną trwałością i sporą ilością rozwiązań ułatwiających ogarnięcie rozgrywki i usprawniające codzienne korzystanie z naszego PC. Na pokładzie znajdziemy m.in. antighosting dla 19 klawiszy, możliwość zamiany klawiszy WSAD ze „strzałkami” czy opcję blokady klawisza windows. Użytkownicy mogą liczyć na sterowanie mediami lub szybkie otwieranie aplikacji za pomocą klawiszy multimedialnych osadzonych w zakresie F1-F12. Ciekawostką są dodatkowo wbudowane 2 porty USB oraz gniazda jack 3.5mm na słuchawki i mikrofon, które znacznie poszerzają funkcjonalność klawiatury. To wszystko zostało okraszone zaawansowanym podświetleniem RGB dostępnym w licznych konfiguracjach i efektach, które możemy nawet uwrażliwić na dźwięk dochodzący z zewnątrz klawiatury!

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla CIebie!

Genesis COBALT 330

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.