Komputery

Actina - Twoje domowe centrum multimedialne

Komputery Actina to systemy stworzone z myślą o wymagających użytkownikach którzy cenią sobie wydajność, nietuzinkowy wygląd oraz nienaganną kulturę pracy. Dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu specjalistów oddajemy wam w ręce produkt kompletny i gotowy zaraz po wyjęciu z opakowania.

Komputery Actina projektowane są przez nasz zespół pasjonatów z myślą o stworzeniu najlepszej konfiguracji, wyłącznie z wykorzystaniem markowych podzespołów która zapewni wieloletnią i bezawaryjną pracę. Bezapelacyjnie ogromną zaletą jest również brak plomb na obudowie - co daje użytkownikowi nieograniczony dostęp do komputera.

 

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Chillblast to producent, który cieszy się dużym uznaniem w Wielkiej Brytanii i postanowił udowodnić nam swoje racje na naszym rynku. Fusion Daybreak Gaming PC (link do testu) oparto na komponentach SilentiumPC, którego sercem jest AMD Ryzen 5 3600 oraz karta graficzna NVIDIA RTX 2060.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

MSI Trident X w wersji z Core i7 9700K oraz GeForce RTX 2080 jest zapakowaną w bardzo ciekawą, niewielką i zgrabną obudowę maszyną do gier i półprofesjonalnych zastosowań. Komputer zapakowano  w oryginalną, a zarazem unikalną obudwę, która ma objętość niewiele ponad 10 litrów, a komputer w niej zbudowany jest wypełniony elementami podświetlenia RGB.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla CIebie!

ACTINA IEM R5-2600X / 16 / 256 / 2060 / Win10

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.